Kurumsal Kreatif

Kreatif ve Özel Tasarım içeren bu paketimizde Kurumsal Web Sitesiniz için Mobil Uyumlu, ‎ Arama Motoru Optimizasyonlu, Türkçe yönetim panelli bir siteye içeriğine sahip olmaktadır.
Kreatif Kurumsal paket ile seçkin, benzersiz şirketinizin amacına uygun web siteleri tasarlayarak markanıza kalıcı değer katıyoruz.
Bu paketi satın alan işletmeler; Google Cloud Platform alt yapısı ile inanılmaz hızlı, son teknoloji, tam güvenlikli, kullanıcı dostu, modern ve size özel tasarım fırsatlarından yararlanacaktır.

* Google Cloud

* Retina Çözünürlük

* Gerçek Hız

* Tam Güvenlik

Firmanızın Kurumsal Kimliğini , Web Sitesinize Yansıtın..

Google Cloud Altyapısı ile Bitnami Sertifikalı Yazılım

Bitnami, dosyalarınızın güvenli, güncel ve teknolojinin en iyi uygulamalarını kullanarak paketlendiğini onaylar. Bitnami ile başlattığınız uygulamaya güvenebilirsiniz. Bitnami ile güvenlik açıkları, eski eklentiler ve uygulama güncellemeleri sürekli izlenir. Bir kullanıcı sorun bildirildiğinde, durumdan etkilenebilecek her uygulamayı en geç birkaç gün içinde güncellenir.

Google Cloud Altyapısı ile Tam Güvenli Siteler

Google Uluslarası Veri güvenliği standartlarına ve sertifikalarına sahip alt yapısı ile güvenlik önlemlerinizi en üst seviyeye çıkartır. Google Cloud’ in yüksek güvenlikli alt yapısı ile daima güvende olun güvenlik gücünden yararlanın ve işletmenizi daha ileriye taşıyın.

Google Cloud Altyapısı ile Hızlı ve Etkili Siteler

Google‘ın yüksek performanslı sunucu ürünleri sayesinde müşterilerinize hızlı hizmetleri sunabileceğiniz en uygun ortamdır. Güçlü makine bant genişliğinden yararlanarak anlık giriş sayınız ne kadar fazla olursa olsun sorun yaşamazsınız.

Google Cloud Altyapısı İle Arşiv Geri Yükleme

Google Cloud Altyapısı ile verilerin anında geri yüklenmesi için bir saniyenin bile altında veri kullanılabilirliği ve yüksek işleme hızı sunar.

Arama Motoru Optimizasyonlu Siteler

Yapacağımız özel çalışmalarla Google ve diğer arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmanızı sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Responsive Siteler

Cep telefonundan ya da tabletten mobil kullanıcıların web sitenizi rahatlıkla ziyaret edebilmesi için web sitenize responsive tasarım uyguluyoruz.

[kswr_button btn_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.verikurtar.com%2F||target:%20_blank|” btn_style=”rotatetop” btn_hover_action=”scaleup” btn_txt=”Kreatif Sitesine Git” btn_default_style=”1″ btn_full_width=”true”]

Size Yardımcı olabiliriz..

Telefon : 0212 931 49 39


[recaptcha]